ÚvodEshopPro zdravý vývoj miminka + Polohovací polštářek Nunito Big

Pro zdravý vývoj miminka + Polohovací polštářek Nunito Big

Zobrazit
+1
To nejlepší pro vaše miminko ve výhodném balíčku.
Praktický video kurz Pro zdravý vývoj miminka, který je nejlepší prevencí pro jeho pohybový vývoj + polohovací polštářek Nunito Big, který spojuje pohodlí hnízdečka s bezpečností spánku na volné matraci. Navíc podporuje zdravý přirozený vývoj.
více informací
  Skladem
3 190 Kč2 636 Kč
Koupit

Popis

Zvýhodněná cena online kurzu s polohovacím polštářkem NUNITO Big 

V online videokurzu PRO ZDRAVÝ VÝVOJ MIMINKA najdete především praktická videa. Kurz je určený všem, kteří mají zájem dozvědět se více o vývoji miminka z pohledu odborníka. Dozvíte se nejen o vývoji od narození až do samostatné chůze, ale i o možnostech nošení, zvedání, přetáčení na bříško, polohování, přebalování, součástí videí jsou i tipy na konkrétní období, jak miminko ve zdravém vývoji podpořit. Nesrovnalosti v psychomotorickém vývoji může nejlépe podchytit právě rodič, který s děťátkem tráví nejvíce času. Čas v ordinaci pediatra je bohužel omezený a ten tak nemá šanci podchytit vše. Proto je důležité vědět, co sledovat, co je vhodné už řešit s odborníkem a jak miminko v ideálním vývoji nejlépe podpořit.

Polohovací polštářek Nunito Big pro miminko

Nunito Nature udrží pocit bezpečí, stability a jistoty jako v bříšku maminky, současně předchází riziku SIDS a dušení, jelikož je jeho hlavička volná a riziko přetočení na bříško je díky polštářku minimální.

Pomáhá miminku rovnoměrně a přirozeně se vyvíjet, je šitý na míru těm nejmenším dětem. Nejvíce jej budete používat v prvních měsících, ale jsem si jistá, že ani později se v žádné domácnosti neztratí.

K čemu slouží?

Polštářek slouží pro podporu rovnoměrného vývoje, pro ohraničení těla miminka, lepší vnímání tělesného schématu, zajišťuje miminku větší stabilitu. Oblast hlavy a ruček je volná, díky tomu může miminko na zádech otáčet hlavu a dívat se na obě strany, také umožňuje používat ručičky. Je vhodný pro polohování na záda a bok.

Materiály mají certifikát EU pro ekologii textilu OEKO-TEX Standard, polštářek šitý v české malé dílně Vigvam design v Plzni.

Jak polštářek používat?

Polohovací polštářek využijete při polohování miminka na záda a boky. Když leží miminko na boku, položte polštářek jedním koncem za záda, střed mu vložte mezi nožičky, druhý konec bude mít miminko před sebou. Poloha na boku tak bude stabilnější a bude se v ní cítit jistěji*. Když děťátko leží na zádech, můžete mu dát polštářek pod nohy a ohraničit jeho prostor, hlavička není omezena v pohybu do stran a může se dále volně přirozeně vyvíjet.

Nedoporučuji používat polohovací polštář, když je miminko na bříšku. Někdy se můžete setkat s tím, že se dětem podkládá hrudník, aby se jim lépe dařilo pasení koníčků. Toto podkládání hrudníku nemá žádné opodstatnění, spíše naopak. Aby miminko zvládlo pást koníky, musí se dobře opřít o ruce, což mu pokládání polštářem znemožňuje.

*Zároveň polštářek zabraňuje přetočení miminka z boku na bříško a tím i snižuje riziko SIDS (Syndrom náhlého úmrtí kojence). Zvýšené riziko SIDS je především při spánku v poloze na břiše. Pro jistotu použijte i aktivovaný monitor dechu.

Rozměry 

Materiál

Svrchní: 80% bavlna 20% polyester

Spodní potah: 100% bavlna

Vnitřní výplň: z anti-alergického dutého vlákna

Záruka kvality

S láskou navrženo, vyrobeno a zabaleno v ČR

Jedná se o český výrobek té nejvyšší kvality

Materiál s nejpřísnější certifikací Oeko-tex Standard 100, I. třídy pro děti do 3 let

Péče

Praní - pouze svrchní potah na 30 °C v pračce

Nepoužívejte sušičku!

Výrobce : Vigvam design pro Dětská fyzio máma.